Coaching jako rozwiązanie problemów z komunikacją?

Learnco Dni-NLPZ pewnością takie pytanie zadawały sobie osoby zapisujące się na warsztat pt.: „Coaching – dojdź do sedna sprawy„. Szkolenie zrealizowaliśmy15 kwietnia w ramach VI edycji Dni NLP* organizowanych przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.
Ponad 30 osób, które uczestniczyły w szkoleniu poznało przydatne i praktyczne narzędzia wspierające komunikację oraz rozumienie innych osób. Wiedza przekazywana była w myśl zasady „learning by doing”. Testowaliśmy wiedzę z perspektywy osoby używającej oraz doświadczaliśmy ich działania na sobie. Szkolący się otrzymali też wskazówki w jakich sytuacjach warto stosować poznane narzędzia. Z opinii uczestników wynika, że nie zabrakło nam energii na warsztacie – „Co do warsztatów to mi się strasznie podobało (…)Dziewczynom tez się podobało(…). Justyna tez wyszła zadowolona bo od jakiegoś czasu się tym interesuje i mówiła ze było  na prawdę fajnie. Powiem szczerze ze byłam potem tez na innych szkoleniach z dni nlp i twoje (…) było na prawdę fajnie przygotowane i udało ci się nas wszystkich zaangażować do pracy.” [za e-mailem z 18. 04. 2013r.] .

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z naszym udziałem, które się zbliżają.

* Dni NLP to kilkudniowy, realizowany cyklicznie projekt szkoleniowy z zakresu rozwoju osobistego, neurolingwistycznego programowania, psychologii, zarządzania. Mimo, że skierowany przede wszystkim do studentów, uczestniczą w nim również osoby spoza grona akademickiego. Edycja z 2013 r. odbyła się w dniach15-19 kwietnia. Strona: Dni NLP