Cykl: Student – kompetentny i przygotowany pracownik

Learn Co, szkolenia, coaching, edukacja, Wrocław

Kończysz studia? Zastanawiasz się co i jak dalej? Jak podnieść swoją atrakcyjność na rynku pracy? Skorzystaj z warsztatów „Student – kompetentny i przygotowany pracownik”.

Do wyboru: talenty, liderstwo, zarządzanie czasem i rekrutacja.  Szkolenia są bezpłatne.

Weź udział w całym cyklu lub zdobądź kompetencje, których potrzebujesz.

 6 marca 2014 r., 16:30 – 19:45 – Talenty.

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się co to jest naturalny talent według teorii opartej na 30 latach badań Instytutu Gallupa. W jaki sposób go u siebie szukać? Co zrobić kiedy już się go znajdzie, czyli jak wykorzystać wiedzę o talentach w planowaniu swojej pracy.
ZAPISZ SIĘ

Adriana Bernady zdjęcie CVAdriana Bernady – ukończyła Leadership Coaching School Adventure for Thought (akredytowane przez ICF).  Pracuje jako coach, wspierając studentów w budowaniu przyszłości opartej o naturalne talenty. Jako trener w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej prowadzi warsztaty skierowane do młodzieży wybierającej drogę kariery zawodowej. Studiuje psychologię biznesu, uczy się w Szkole Trenerów Biznesu Moderator. Związana  m.in. z AIESEC, Europejskim Forum Studentów AEGEE, Polskim Stowarzyszeniem Studentów i Absolwentów Psychologii, Stowarzyszeniem Odyseja Umysłu, Studenckim Forum Business Centre Club.
Strona internetowa: www.coaching-wroclaw.eu

13 marca 2014 r., 16:30 – 19:45 – Liderstwo – bądź kapitanem.

Uczestnicy znajdą odpowiedź na pytanie kim jest lider i czy ja nim jestem? Jakie są style przywództwa i kiedy je stosować. Poznają różnicę między menedżerem a liderem. Wyjdą z wiedzą o preferowanej roli jaką przyjmują w zespołach. Poszukają swojej misji życiowej.
ZAPISZ SIĘ

Jakub TurańskiJakub Turański – Facet z misją wspierania ludzi w podejmowaniu trafnych wyborów i wydobywania z nich to co najlepsze. Pomysłodawca oraz lider fundacji „Learn Co”, w której realizuje się jako trener, coach  i mentor studentów. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z komunikacją, liderstwem oraz relacjami międzyludzkimi. Współpracuje m.in. ze Stowarzyszeniem Centrum Edukacji CEL, Studenckim Forum Business Centre Club, Stowarzyszeniem Twoje Nowe Możliwości, BJDM, Komisją ds. Rozwoju Studentów PWr oraz AIESEC. Pielęgnuje w sobie ciekawość dziecka i wierzy, że od każdego spotkanego człowieka można się wiele nauczyć.
Strona internetowa: www.CoachingStudentow.pl

20 marca 2014 r., 16:30 – 19:45 – Zarządzanie czasem.

Ciągle brak ci czasu i odkładasz działanie na później? Wieczorem kładziesz się z poczuciem winy, że znowu nie udało ci wykonać zaplanowanych rzeczy? Marzysz o dodatkowej godzinie dziennie? Podczas warsztatu dowiesz się, jak za pomocą różnorodnych technik odzyskać stracony czas, podejmować lepsze decyzje oraz ustalać priorytety w planowaniu pracy. Zaprezentowane będą również sposoby zwalczania nawyku odkładania rzeczy na później. Co masz zrobić dziś- zrób dziś!
ZAPISZ SIĘ

Agnieszka ŁozińskaAgnieszka Łozińska – z wykształcenia oraz pasji andragog, trener i coach. Ukończyła edukację dorosłych, poradnictwo zawodowe oraz coaching kariery na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracuje jako koordynator zespołu, wykorzystując techniki motywacji i coachingu jako formy wsparcia pracowników w środowisku pracy. Jako trener współpracuje z Centrum Edukacji Społecznej, gdzie prowadzi warsztaty dla dorosłych z zakresu zarządzania sobą oraz treningu umysłu i pamięci. Będąc coachem specjalizuje się w motywacji oraz samodyscyplinie na drodze do osiągania celów. Miłośniczka koncepcji całożyciowego uczenia się. W pracy z ludźmi ceni różnorodność doświadczeń oraz możliwość pomocy i rozwoju.

27 marca 2014 r., 16:30 – 19:45 – Rekrutacja – czyli nie taki diabeł straszny.

Co zrobić żeby dostać wymarzoną pracę? Jak skonstruować profesjonalne CV? Jak dobrze zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej? Czy warto pisać listy motywacyjne? Na te oraz wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź na tym szkoleniu.
ZAPISZ SIĘ

gasiorowska ewelinaEwelina Łońska – Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania psycholog. Na co dzień pracuje jako rekruter w międzynarodowej korporacji oraz studiuje Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Po godzinach angażuje się w działalność organizacji non profit, koordynując projekty, prowadząc szkolenia oraz coachingi. Ukończyła Szkołę Coachów oraz koordynowała Szkołę Trenerów Stowarzyszenia Centrum Edukacji CEL. Jej dwie wielkie pasje to przekazywanie wiedzy oraz śpiew.