Głosowanie – Wrocławski Budżet Obywatelski

WBO projekt 197Już od najbliższego poniedziałku 15 do poniedziałku 29 września 2014 r. można głosować w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego (WBO). Czym jest WBO – w dużym skrócie to pula pieniędzy do rozdysponowania na działania wskazane przez mieszkańców Wrocławia. Dzięki głosowaniu zostaną sfinansowane rzeczy, które są ważne dla mieszkańców.

Fundacja „Learn Co” wspiera realizację projekt z numerem 197. Zachęcamy do głosowanie, ponieważ realizacja będzie miała pozytywny wpływ na nasze najbliższe otoczenie. Projekt zakłada remont zaniedbanego podwórka między ulicami Grabiszyńską, Ostrowskiego, Nasturcjową oraz Fiołkową.

Dzięki realizacji projektu nr 197 wzrośnie higiena i czystość najbliższego otoczenia. Odświeżone zostaną tereny zielone, wydzielone ścieżki i ustawione nowe ławki oraz powstanie otwarty plac zabaw. Kwartał w aktualnym stanie jest rozjeżdżany przez samochody, które omijają dziury na drodze jeżdżą po trawnikach i na nich parkują. W projekcie oprócz rewitalizacji zieleni jest też zaplanowane wytyczenie miejsc parkingowych aby uniknąć obecnej sytuacji.

WBO projekt 197

Realizacja projektu będzie sfinansowana w 100% z budżetu miasta Wrocławia. Trzeba tylko i aż zagłosować. Żeby zagłosować wejdź na stronę www.wroclaw.pl/wbo. Można też zagłosować tradycyjnie w Centrach Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego działają od godz. 8:00 do 17:15 w każdy dzień roboczy przy ulicach:
1. ul. G. Zapolskiej 4
2. pl. Nowy Targ 1-8
3. ul. W. Bogusławskiego 8,10
4. al. M. Kromera 44

Najważniejsze informacje na stronie wbo197.pl, by być na bieżąco zapraszamy do polubienia fanpage www.facebook.com/wbo197

WBO projekt 197