Learn Co na IV Targach Organizacji Pozarządowych

Fundacja "Learn Co"Odbyła się czwarta edycja Targów Organizacji Pozarządowych. Fundacja Learn Co pojawiła się po raz pierwszy jako wystawca.

W tym roku zdecydowaliśmy pokazać naszą działalność szerszej grupie odbiorców. Nasz przekaz skoncentrowaliśmy na realizowanym projekcie staży zagranicznych pt. „Moja przyszłość to Europa” dla uczniów szkół zawodowych i techników kształcących się w zawodach z branży budowlanej. Zainteresowane osoby mogły dowiedzieć się szczegółów o naszym działaniu oraz wypełnić formularz rekrutacyjny.

Wszystkie osoby, które zainteresowane są stażem zagranicznym w ramach projektu „Moja przyszłość to Europa” zaprosiliśmy na spotkanie rekrutacyjne. Spotkanie odbędzie się 8 czerwca 2015 r. o godzinie 11:00 w Centrum Sektor3 we Wrocławiu na ul. Legnickiej 65.

Uczestnictwo w targach, było również okazją do pochwalenia się dotychczasowymi efektami. Z dumą prezentowaliśmy rezultaty szkoleń oraz projektu stażowego „Praktyka czyni mistrza”.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER),realizowany na zasadach Programu Erasmus+.