PROJEKTY

W tej zakładce znajdziesz informacje o wszystkich projektach jakie prowadzimy.

Aktualnie rozpoczęliśmy i prowadzimy nabór kandydatów na dofinansowane staże zawodowe dla uczniów szkół zawodowych w ramach projektu Moja przyszłość to Europa 2. Zapraszamy uczniów i absolwentów uczących się zawodów związanych z fryzjerstwem, mechaniką samochodową oraz branżą budowlaną. NAPISZ DO NAS – REKRUTACJA TRWA!

W 2016 roku zakończyliśmy projekt Moja przyszłość to Europa, w ramach, którego 100 uczniów z dolnośląskich szkół zawodowych kształcących się w zawodach budowlanych  zrealizowało staż zawodowy w Niemczech. Wśród uczestników znalazło się 7 dziewcząt! Galeria filmów i zdjęć z projektów na fanpage projektu Moja przyszłość to Europa. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), realizowany na zasadach Programu Erasmus+.

W 2014 roku zakończyliśmy projekt Praktyka czyni mistrza, w ramach, którego 50 Dolnoślązaków wyjechało na staże zawodowe w Niemczech. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego