Spotkanie informacyjne i rekrutacja

Fundacja Learn CoZapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w projekcie „Praktyka czyni mistrza”. Kolejna – trzecia – grupa uczniów wyjedzie na staż w terminie od 4 do 16 maja 2014 r.

Grupa będzie składała się z 10 osób kształcących się w dolnośląskich szkołach zawodowych w zawodach związanych z budownictwem.

Przypominamy o terminie spotkania informacyjno-rekrutacyjnego. Tym razem spotkanie odbędzie się w weekend. Pragniemy umożliwić uczestnictwo wszystkim osobom, które z różnych przyczyn nie mogą przyjechać na spotkanie w ciągu tygodnia. Wszystkich kandydatów zapraszamy 23 marca 2014 do Wrocławia na rozmowy kwalifikacyjne.

Rozmowy odbędą się w godzinach od 13:00 do 15:00 na ul. Saperów 12, 53-151 Wrocław . Dojazd z Dworca Głównego PKP tramwajem nr 2 do przystanku o nazwie Hallera. Następnie kilkaset metrów pieszo ul. Hallera do ul. Gajowickiej.

Osoby, które jeszcze nie przesłały swoich dokumentów prosimy o pilny kontakt z koordynatorem projektu panią Moniką Przeniosło. Możliwy jest kontakt e-mail na adres projekt@learnco.pl lub telefoniczny 607 890 405

Do zobaczenia w niedzielę we Wrocławiu!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego